Titulinis...

MONAI.lt
tinklapis skirtas visiems fantastinių stalo vaidmenų žaidimų (angl. RPG - Role Playing Games) mėgėjams. Mes siekiame populiarinti vienintelę lietuvišką stalo vaidmenų žaidimo sistemą "Kariai ir Magai" bei telkti ir dalintis savo patirtimi visus besidominčius stalo vaidmenų žaidimais. RPGuru projektas skirtas plėsti žinias apie vaidmenų žaidimus, tobulintis juos vedant ir žaidžiant. Taip pat kviečiame visus pasidalinti savo kūrybinėmis idėjomis ir vaizdiniais skyriuje "Kūryba".

Beje, jei Jūs, mielas skaitytojau, į fantastinius žaidimus arba į fantastikos sritį apskritai žiūrite, švelniai tariant, įtariai ir į šį tinklapį patekote visiškai atsitiktinai, toliau rekomenduotume šio tinklapio nevartyti, kol neperskaitysite pora straipsnių, specialiai parašytų būtent Jums:

1) rašytojas, socialinių m. dr. Justinas Žilinskas: „Žingsnis nuo realybės";

2) VU dėstytojas, neurobiologas Kastytis Beitas: „Ką veikia Požemiuose drakonai arba...";

3) Vikipedija apie vaidmenų žaidimus.MONAI.lt kūrybinė grupė:

Aguona              Demonas                Ta-Ntalas

Aguona Demonas Ta-Ntalas


Visa tinklapyje pateikta medžiaga yra Všį "Monai" nuosavybė.
Kopijuoti ir platinti komenrciniais tikslais draudžiama.
2018-08-31
Gavome pakvietimą pademonstruoti "Karius ir Magus" festivalyje "Mėnuo Juodaragis" 2018.18.23-26.
Surengėme dvi žaidimų sesijas šeštadienį ir sekmadienį.
Dviems grupėms pravedėme žaidimus po ~4 val. nuotykių.
2017-04-05
Forumas vėl veikia. Deja, senojo atgaivinti nepavyko, norintys diskutuoti, klausti, siūlyti ar dalintis, kviečiami registruotis iš naujo.
2016-05-15
Turime paruoštą bandąmoją ŽM valdomų personažų (NPC) kūrimo priemonę. Jei yra poreikis, rašykite mums el. paštu, pasidalinsime. Priemonė - tai lentelė, kur suvedus kelis esminius rodiklius, sugeneruojamas veikėjas. Galima nesunkiai susikurti pagrindinių profesijų ir visų rasių personažus nuo 1-o iki 15-o lygio.
2016-03-22

Kiekvienais metais sukuriama daugybė fantastinių (ne fantastinių taip pat, bet čia ne apie juos) kino filmų. Vieni keliauja į pasaulio kino teatrus, kur juos pamato milijonai žmonių ir tai kūrėjams leidžia uždirbti ne vieną milijardą pinigų. Kiti rodomi tik savo šalyse, treti tik kino festivaliuose, o kai kurie keliauja tiesiai į televizijos ekraną arba išleidžiami kokiu DVD ar Blue Ray formatu. Savo fantastinių filmų sąraše randu 78 filmus pastatytus 2015 metais, 2014 - 86, o nuo 2010 metų imtinai, net 600. 2016 metų sąraše jau yra 65 filmai... Ką sako šie skaičiai? O gi, tai, kad visų filmų nepažiūrėsi, gyvenimo gali pritrūkti. Tad verta žiūrėti, be abejo, gerus filmus ir tuos, kurie bent jau sudomino savo siužetu, vaizdais ar mėgstamais aktoriais. >>>
2015-03-03

Lituaniconas XXVI vyks gegužės 15-16 dienomis Kaune, Studentų g. nr. 50 (KTU Elektronikos rūmuose).

Šių metų Lituanicono tema yra: "PostApoCon'as: pasaulio pabaiga. O kas toliau?"