IX Herojų turnyras

Kas: Karių ir magų Herojų turnyras IX.
Kada: 2012 m. birželio 30-liepos 1.
Kur: Aguonos ir Šaknies sodyba.

Šiais metais herojai kovėsi ne po vieną. Kiekvienas turėjo susirasti sau porą ar partnerį, neaišku kaip teisingiau reiktų pavadinti, su kuriuo ėjo iki galo. Susidarė aštuonios labai įvairios poros: elfė ir gnolis, pusindėvė ir urvažmogis, elfas ir elfas, elfas ir elfė, orkė ir urvažmogis, pusorkis ir dvorfas, miškavaikė ir žmogus, goblinas ir orkas. Paskutinė pora, deja, nesulaukė turnyro pabaigos. Nuožmios kovos tęsėsi iki pat vidurnakčio, o finalinė kova baigėsi jau beveik brėkštant.

 Kiekviena pora ieškojo sau priešininkų, reikėjo susikauti arenoje bent tris kartus. Laiko stoka kiek pakoregavo eigą - keturios poros spėjo susikauti tris kartus, trys tik du kartus, viena pasitraukė po pirmos kovos. Visos kovos tęsėsi labai ilgai, kur kas ilgiau nei ankstesniuose turnyruose, kai herojai kaudavosi vienas prieš vieną. Šito žaidimo meistrai nesitikėjo, tad pačių kovų buvo mažai. Bet daugelis jų buvo labai nuožmios, netikėtos ir įdomios. Ogras pasimovė ant gnolio ieties, bet ir jį patį savo svoriu negyvai sutraiškė, dvorfas apsišarvavęs nuo galvos iki kojų gerą valandą stovėjo kaip prikaltas priešais tą patį orką, o šiam niekaip nesisekė numušti drūto mažaūgio. Tokių ir panašių situacijų buvo daug. Vieni džiaugėsi pergale, kiti liūdėjo nelaimėję nei vienos dvikovos.

Už kautynes poroms buvo skiriami taškai - už pergalę 6 ir papildomi tam tikrais atvejais (už įsijautimą į personažą, nestandartinius ginklus, efektingą mirtį ir panašiai). Dvi poros surinkusios daugiausiai taškų turėjo patekti į finalą. Deja, nustatyti kas pateko į finalą nebuvo paprasta. Finalininke iškart pateko pora surinkusi daugiausiai taškų, o antrą vietą pasidalino net trys poros. Iš jų pagal tarpusavio kovų rezultatus iškrito dar viena, o likusios dvi dalyvavo mini kauliukų turnyre, kur ir paaiškėjo antroji finalininkė.

Komandos pagal surinktą taškų skaičių:
1. Kaliausė ir Rodmanas - 14 taškų;
2. Aguona ir Torinas - 13 taškų;
3. Eridė ir Demorhas - 13 taškų;
4. Šaknis ir Olorinas - 13 taškų;
5. Biržė ir Mažulė - 12 taškų;
6. Tingolas ir Noname - 4 taškai;
7. Rokanona ir Totaupas - 1 taškas;
8. Atbulas ir Myžnius - 1 taškas.

Finalinėje kovoje po ilgos ir permainingos kovos nugalėjo Kaliausės (orkė karė) ir Rodmano (urvažmogis karys) tandemas. Aguona (pusorkis magas) ir Torinas (dvorfas karys) liko antri. Herojų turnyre atsirado naujas čempionas - Kaliausė. Rodmanas turnyrą laimėjo jau antrą kartą. Tegyvuoja čempionai!

Šiame turnyre viso dalyvavo 16 herojų, 3 iš jų - pirmą kartą. Herojų reitingų lentelėje kardinalių pokyčių neįvyko, Porko (elfo mago, triskart čempiono) iš pirmos vietos nepavyko išstumti, tačiau Rodmas jau lipa jam ant kulnų - dabar jis antras tarp herojų, aplenkęs kitą kerėtoją - Ylą (gnomę magę) ir taikliąją Jumirą (elfę šaulę). Šaknis (miškavaikė vitalistė), turnyrų veteranė (dalyvavo visuose), pakilo iš septintos vietos į šeštą. Demorhas (urvažmogis karys) ir Eridė (pusindėvė mentalistė) žaidę poroje abu pakilo per tris pozicijas ir yra dešimtoje ir penkioliktoje vietoje atitinkamai. Trim pozicijomis kilstelėjo ir Mažulė (elfė skautė), prasnaudusi pusę turnyro, gerai, kad spėjo kartu su Birže (elfas magas) laimėti dvi kovas. Aukščiausiai šoktelėjo Kaliausė (orkė karė) - iš trisdešimt trečios vietos į dvidešimt antrą - laimėjo turnyrą kartu su Rodmanu. Visa reitingų lentelė bus paviešinta 13-ame „Monų" numeryje, kuris pasirodys rudenį.

ŽM Ta-Ntalas
2012 07 02