RPGuru

Pasaulyje daugybė įvairaus amžiaus žmonių žaidžia vaidmenų žaidimus, nemažai leidėjų kasmet išleidžia šimtus šiems žaidimams skirtų leidinių popieriniu ir elektroniniu formatu, o internete apstu informacijos ir straipsnių šia tema. Deja, užsienio kalba ši informacija suprantama ne visiems, todėl pagrindinis RPGuru projekto tikslas yra kaupti ir dalytis informacija apie vaidmenų žaidimus lietuvių kalba. Čia galėsite sužinoti, kas yra vaidmenų žaidimai, susipažinti su įvairiomis RPG žaidimų taisyklių sistemomis ir rasite patarimų, kurie, tikimės, padės jums kurti įdomesnius scenarijus, lengviau meistrauti ir išradingiau vaidinti žaidžiant. Tikimės laikui bėgant sukaupti didelę ir visapusišką informacijos bazę, kurioje naudingų straipsnių galės rasti tiek RPG pasaulio naujokai, tiek patyrę meistrai ir žaidėjai.

Skyrelyje „Straipsniai“ sužinosite, kas yra RPG, ir susipažinsite su vaidmenų žaidimų pasauliu, o taip pat rasite daug straipsnių apie tai, kaip kurti žaidimų pasaulius, konstruoti scenarijus, sukurti intrigą, suvaldyti įsisiautėjusią žaidėjų grupę ir pan.

Skyrelyje „Scenarijai“ publikuosime meistrų parengtus scenarijus, kuriuos galėsite išbandyti su savo žaidėjais.

Skyrelyje „Sistemos“ pristatysime įvairiausias RPG taisyklių sistemas: kai kurios jų yra universalios ir tinka bet kokiam scenarijui, o kai kurios yra skirtos tik siaubo, fantasy ar kiberpanko scenarijams.